Purkuautot passenger cars BYD Atto

Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 60 kWh 2024/11

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 57.24757.247
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 60 kWh 2024/6

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 10.55810.558

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 2020
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 60 kWh 2022/12

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 30.70030.700

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 FWD 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 FWD 60 kWh 2024/10

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 FWD 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 8.7538.753
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 FWD 60 kWh 2023/5

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 FWD 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 10.21910.219
Purkuautot passenger cars BYD Atto  2025/2

BYD Atto

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 17.55617.556
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 60kWh 2023/1

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 18.89318.893
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3/Atto 3 Evo, SUV, 2022 FWD 60 kWh 2024

BYD Atto

Atto 3/Atto 3 Evo, SUV, 2022 FWD 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 4.9104.910
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3, SUV, 2022 60kWh 2024/9

BYD Atto

Atto 3, SUV, 2022 60kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 7.4027.402
Purkuautot passenger cars BYD Atto Atto 3/Atto 3 Evo, SUV, 2022 FWD 60 kWh 2024/3

BYD Atto

Atto 3/Atto 3 Evo, SUV, 2022 FWD 60 kWh

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: sähköinensähköinen
matkamittarin lukema: 4.9944.994

BYD Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen BYD auton avulla voit ostaa BYD edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa BYD vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

BYD purkamassa autoja ja käytettyjä BYD osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman BYD purettuja autoja ja käytettyjä BYD osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

BYD osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

BYD vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

BYD -osien lisäksi löydät useita BYD autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja BYD vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta BYD. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars Kip Atto Grey - Line Special 41G 2008/1

Kip Atto

Grey - Line Special 41G

€ 4.800
Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
Purkuautot passenger cars Ford Transit 2.0D CUSTOM 2023/9
vientihinta
€ 12.800

Ford Transit

2.0D CUSTOM

€ 15.488
Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 68.00068.000
Purkuautot passenger cars BMW 3-serie 330e 2022/1
vientihinta
€ 9.900

BMW 3‑serie

330e

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: hybridihybridi
matkamittarin lukema: 102.308102.308
Purkuautot passenger cars Citroën Jumpy Jumpy, Van, 2016 1.6 Blue HDi 95 2017/4
Uusi

Citroën Jumpy

Jumpy, Van, 2016 1.6 Blue HDi 95

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel

Audi A4

A4 Avant (B5), Combi, 1994 / 2001 1.8 20V

Ensimmäinen rekisteröinti: 19991999
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 324.388324.388
Purkuautot passenger cars Ford Kuga 1.5  Trend 2017/12
Uusi

Ford Kuga

1.5 Trend

€ 4.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 137.780137.780
Purkuautot passenger cars Volkswagen Scirocco 1.4 TSI Edition 2012/3

Volkswagen Scirocco

1.4 TSI Edition

€ 2.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 182.830182.830
Purkuautot passenger cars Audi A3 Sportback 2024/2
Uusivientihinta
€ 12.200

Audi A3

Sportback

Ensimmäinen rekisteröinti: 20242024
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 48.53948.539
Uusi

Renault Kangoo

Kangoo Express (FW), Van, 2008 1.5 dCi 75

Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Microcar Atto M.GO Cream Leder LMV 2011/1

Microcar Atto

M.GO Cream Leder LMV

€ 4.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 41.35041.350