Purkuautot passenger cars Opel Vivaro

Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI BiTurbo 120 2016/8
Uusi

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI BiTurbo 120

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 394.607394.607
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTi BiTurbo 2017/2
Uusi

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTi BiTurbo

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 95 Euro 6 2018/9

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 95 Euro 6

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 139.263139.263
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 95 Euro 6 2018/1

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 95 Euro 6

Ensimmäinen rekisteröinti: 20182018
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 167.216167.216
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2019 1.5 CDTI 102 2020/12

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2019 1.5 CDTI 102

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 136.824136.824
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2019 1.5 CDTI 102 2021/8

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2019 1.5 CDTI 102

Ensimmäinen rekisteröinti: 20212021
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 49.03449.034
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTi BiTurbo 125 2017/3

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTi BiTurbo 125

Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 163.000163.000
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro  2023/8

Opel Vivaro

Ensimmäinen rekisteröinti: 20232023
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2019 2.0 Diesel 145 2022

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2019 2.0 Diesel 145

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 84.12784.127
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 90 2015/7

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2014 / 2019 1.6 CDTI 90

Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 301.563301.563
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro, Van, 2000 / 2014 1.9 DTI 16V 2006/6

Opel Vivaro

Vivaro, Van, 2000 / 2014 1.9 DTI 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Opel Vivaro Vivaro Combi, Bus, 2014 / 2019 1.6 CDTI Biturbo 125 2016

Opel Vivaro

Vivaro Combi, Bus, 2014 / 2019 1.6 CDTI Biturbo 125

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 35.75235.752

Opel Purkuautot passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Opel auton avulla voit ostaa Opel edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Opel vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Opel purkamassa autoja ja käytettyjä Opel osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Opel purettuja autoja ja käytettyjä Opel osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Opel osat tytäryhtiöiltämme

Schadeautos.nl -sivustolta ostat vaurioituneita autoja, purettuja autoja, käytettyjä autoja ja varaosia nopeasti, yksinkertaisesti ja turvallisesti. Koska teemme liiketoimintaa vain luotettavien yritysten kanssa, olet aina varma laadusta ja hyvästä palvelusta.

Opel vaurioituneita autoja ja autojen purkamista

Opel -osien lisäksi löydät useita Opel autojen purkamista Schadeautos.nl-alustan kautta ja Opel vaurioituneita autoja. Tällä tavoin tarjoamme kokonaisratkaisun niille, jotka etsivät edullisia ja laadukkaita tuotteita valmistajalta Opel. Kaikki palveluntarjoajat, jotka löydät Schadeautos.nl:n kautta, ovat sidoksissa Ajoneuvovakuutuskauppayhdistyksen (VSV) ja VbV (Ajoneuvorikollisuuden vakuutusvirasto) -säätiöön. Ajoneuvot tulevat suoraan vakuutusyhtiöiltä. Joten olet aina varma vastuullisesta ja turvallisesta ostoksesta.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Purkuautot passenger cars BMW 1-serie M135iX 2013/6

BMW 1‑serie

M135iX

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 66.06366.063
Purkuautot passenger cars Jeep Compass 2.0 Sport 2012/9
vientihinta
€ 4.000

Jeep Compass

2.0 Sport

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 208.321208.321
Purkuautot passenger cars Peugeot 306  1997/1

Peugeot 306

Ensimmäinen rekisteröinti: 19971997
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 219.363219.363
Purkuautot passenger cars Honda Fr-v FR-V (BE), MPV, 2004 / 2009 1.7 16V 2005/9

Honda Fr‑v

FR-V (BE), MPV, 2004 / 2009 1.7 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Ford Mustang Mach-e 4.6 BENZ AUT CABRIO 305 PK..... 2007/7

Ford Mustang Mach‑e

4.6 BENZ AUT CABRIO 305 PK.....

€ 5.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20072007
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 39.14939.149
Purkuautot passenger cars Dacia Jogger Jogger, MPV, 2022 1.0 TCe 110 12V 2022/9

Dacia Jogger

Jogger, MPV, 2022 1.0 TCe 110 12V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Opel Astra Astra H SW (L35), Combi, 2004 / 2014 1.7 CDTi 16V 2006/3

Opel Astra

Astra H SW (L35), Combi, 2004 / 2014 1.7 CDTi 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20062006
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Land Rover Range Rover Evoque Range Rover Evoque (LVJ/LVS), SUV, 2011 / 2019 2.2 eD4 16V 2014

Land Rover Range Rover Evoque

Range Rover Evoque (LVJ/LVS), SUV, 2011 / 2019 2.2 eD4 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: dieseldiesel
Purkuautot passenger cars Seat Leon Leon ST (5FF), Combi 5-drs, 2012 / 2020 1.8 TSI Ecomotive 16V 2014/5

Seat Leon

Leon ST (5FF), Combi 5-drs, 2012 / 2020 1.8 TSI Ecomotive 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: bensiinibensiini
Purkuautot passenger cars Volkswagen Golf 1.6 FSi 2004/11

Volkswagen Golf

1.6 FSi

Ensimmäinen rekisteröinti: 20042004
polttoainetta: bensiinibensiini