Vaurioauto passenger cars Seat

Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza HB 1.0 Eco 5 Drs TSI Style Navi/Airco 2015/9
vientihinta
€ 2.850

Seat Ibiza

HB 1.0 Eco 5 Drs TSI Style Navi/Airco

€ 2.850
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 176.063176.063
Vaurioauto  passenger cars Seat Altea 1.6 Emotion 2005/10

Seat Altea

1.6 Emotion

€ 495
Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 252.435252.435
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza ST 1.2 TSI FR Clima Stoelverw. 2013/10

Seat Ibiza

ST 1.2 TSI FR Clima Stoelverw.

€ 1.775
Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 139.385139.385
Vaurioauto  passenger cars Seat Mii 1.0 Sport Connect 2015/7

Seat Mii

1.0 Sport Connect

€ 2.650
Ensimmäinen rekisteröinti: 20152015
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 169.670169.670
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.4 16V  4DRS BENZ 1.390CC 63KW 86PK 2008/7

Seat Ibiza

1.4 16V 4DRS BENZ 1.390CC 63KW 86PK

€ 750
Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 306.461306.461
Vaurioauto  passenger cars Seat Leon 1.6 tdi 2014/11

Seat Leon

1.6 tdi

€ 1.450
Ensimmäinen rekisteröinti: 20142014
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 218.832218.832
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.6 Sport 105pk Climate Stoelverw Cruise 2010/1

Seat Ibiza

SC 1.6 Sport 105pk Climate Stoelverw Cruise

€ 975
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 241.815241.815
Vaurioauto  passenger cars Seat Altea xl 1.2TSI 77kW Ecomotive BusinessLine COPA 2012/8
vientihinta
€ 1.200

Seat Altea xl

1.2TSI 77kW Ecomotive BusinessLine COPA

€ 1.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20122012
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 226.163226.163
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.0 TSI Style Business Intense 2020/12
vientihinta
€ 4.900

Seat Ibiza

1.0 TSI Style Business Intense

€ 6.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 49.37349.373
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder 2017/1
vientihinta
€ 3.175

Seat Ibiza

SC 1.8 TSI Cupra 192PK Open-Dak Stoelverwarming Navigatie Half-leder

€ 4.375
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 176.330176.330
Vaurioauto  passenger cars Seat Altea xl 1.2 TSI Navi Clima 6-Bak 2010/4

Seat Altea xl

1.2 TSI Navi Clima 6-Bak

€ 950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20102010
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 301.000301.000
Vaurioauto  passenger cars Seat Ibiza 1.0 TSI 70 KW  79.085 km Clima Navi 2017/3

Seat Ibiza

1.0 TSI 70 KW 79.085 km Clima Navi

€ 3.140
Ensimmäinen rekisteröinti: 20172017
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 79.08579.085

Seat Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Seat auton avulla voit ostaa Seat edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Seat vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Seat vaurioituneet automallit

Alustamme kautta voit helposti etsiä ja löytää ihanteellisen nimen vaurioituneen auton. Valitse haluamasi malli, valmistusvuosi, polttoainetyyppi ja voimansiirtotyyppi ja näet välittömästi koko tuotevalikoiman kaikilla tytäryhtiöillä. Jälleenmyyjien varastostamme löydät muun muassa:

Seat purkamassa autoja ja käytettyjä Seat osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Seat purettuja autoja ja käytettyjä Seat osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Harley-Davidson  FXSTC Softail Custom 2004/7

Harley-Davidson

FXSTC Softail Custom

€ 4.950
Ensimmäinen rekisteröinti: 20042004
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 21.60121.601
Vaurioauto  passenger cars Renault Master  2022/6

Renault Master

Ensimmäinen rekisteröinti: 20222022
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 85.00085.000